dodano: 2010-11-26

W czwartek 25 listopada 2010r obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia - z tej okazji wszystkie dzieci spotkały się na wspólnej zabawie.

Dzieci przyniosły swoje ukochane zabawki- pluszaki, tańczyły z nimi w rytm znanych i lubianych piosenek oraz chętnie uczestniczyły w przygotowanych na tę okoliczność konkursach. Odgadywały tytuły najpopularniejszych bajek : Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Gumisie, Miś Coralgol, Miś w dużym, niebieskim domku itp. Dzieci chętnie kosztowały przysmaku misia Kubusia Puchatka. Starszacy bez trudu odgadywały misiowe zagadki - wiedziały kto przygotowuje miód dla misiów, jak wyglądają misie : polarny, panda, brunatny, jakie są ich przysmaki oraz jak spędzają czas.

Na zakończenie podsumowano konkurs plastyczny "Mój Miś" Wszystkie prace były przepiękne. Wśród laureatów znaleźli się:

z grupy dzieci 6-latnich:

1. J. Lewandowska,
  2. N. Różycka,
  3. N. Maciejewska,

z grupy dzieci 5-letnich:

1. M. Wieczorek,
  2. M. Tumińska

z grupy dzieci 4-letnich:

1. A. Gradowska
  2. W. Woźnikowska

Maluszki pokolorowały misiowe plakaty.

Wszyscy skosztowali słodkie "male co nieco" i zakończyliśmy imprezę hasłem:

"Czy to jutro, czy to dziś

wszystkim jest potrzebny miś"

Zdjęcia z imprezy w galerii.