WAŻNY KOMUNIKAT!

dodano: 2020-03-16

Szanowny Rodzicu!

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce spowodowaną zagrożeniem zakażenia koronawirusem oraz jednocześnie trwającym naborem do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych informuję, że do dnia 24 marca 2020r. mogą skorzystać Państwo z dwóch sposobów złożenia dokumentów rekrutacyjnych:

I.     W przypadku naboru do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych:

1.    Wniosek należy przesłać elektronicznie za pomocą systemu Vulcan.

2.    Pozostałe dokumenty można złożyć w wersji papierowej do placówki lub dodatkowo uruchamiamy dla Państwa możliwość zeskanowania wymaganych pozostałych dokumentów rekrutacyjnych i przesłania ich drogą elektroniczną na właściwy adres e-mailowy placówki.
W przypadku wersji papierowej informuję , że w placówkach przy wejściu znajdować się będą od dnia 17 marca br. zdezynfekowane od wewnątrz i od zewnątrz urny, do których możecie Państwo wrzucać zakopertowane wymagane dokumenty. W placówce są zachowane zaostrzone normy sanitarne, tj. płyn do dezynfekcji rąk przy wejściu do placówki.

Ewentualne konsultacje  udzielane będą wyłącznie drogą telefoniczną                      lub e-mailową.