aktualności

"Dzieci uczą Rodziców w domu"

dodano: 2020-03-19

 

 

Szanowni Państwo, 

wiele wskazuje na to, że Państwa placówki pozostaną zamknięte przez okres dłuższy niż dwa tygodnie, dlatego też chcąc wesprzeć Państwa w tym trudnym okresie,  przesyłam przygotowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego film z 10 poradami psychologa dotyczącymi wychowania dzieci.  Wskazówek udziela psycholog mgr Beata Liwowska. 

 

Link do filmiku: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U  

 

 Korzystając z okazji przypominam, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

 

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 

Na naszym profilu na Facebooku trwa konkurs, do udziału w którym zachęcam.  

 

Przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 

Z poważaniem,

Dawid Wiejata 

koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą Rodziców"

 


 

cid:image001.png@01D5FDD8.F3AD93E0

 

Z poważaniem,
Dawid Wiejata
Koordynator akcji "Dzieci uczą rodziców"
edu@crl.org.pl | tel. 881 331 776

 

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci.  W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska. 

 

Link do filmu: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U

 

Korzystając z okazji przypominamy, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

 

Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 

 

 

 

« Wróć do listy aktualności