Domowe przedszkole

dodano: 2020-03-23

Domowe Przedszkole

Drodzy Rodzice „Domowe Przedszkole” to pasmo edukacyjne, jakie TVP ABC proponuje dzieciom pozostającym w domach w okresie epidemii koronawirusa. Będzie można je oglądać  na żywo od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.00 począwszy od 23 marca 2020 roku. W ramach 4-godzinnego pasma najmłodsi obejrzą programy edukacyjne z ulubionymi bohaterami maluchów, takimi jak „Domisie” czy „Miś i Margolcia”. Nie zabraknie też kultowych filmów i seriali, m m.in. „Wyprawy Baltazara Gąbki”, czy „Bolka i Lolka” oraz nowych produkcji: „Rodziny Treflików” oraz „Baśni i bajek polskich”. W ramach pasma „Domowe Przedszkole” pojawią się również programy, w których prowadzący, zwracając się bezpośrednio do dzieci, będą je m.in. uczyć liczyć i rysować.
W programie znajdą się też m.in. edukacyjne miniaudycje z udziałem „literkowych” zwierzaków, znanych z oprawy kanału TVP ABC. Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej propozycji i życzymy miłej nauki i zabawy.