Kształcenie na odległość I tydzień

dodano: 2020-03-24

Drodzy Rodzice!

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek oświatowych proponujemy Państwa dzieciom w okresie od 25 marca  2020r. do 10 kwietnia 2020r. kształcenie na odległość. Wszystko po to, aby nasi Wychowankowie mile spędzali czas na nauce i zabawie realizując podstawę  wychowania przedszkolnego. W załączeniu przesyłamy Państwu tygodniowe rozkłady zajęć i zabaw dla poszczególnych grup wiekowych oraz ciekawe strony internetowe do wykorzystania. Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się w naszym przedszkolu w "Szczęśliwej ósemce."

Życzymy miłej nauki i zabawy

Z pozdrowieniami Nauczyciele PP nr 8

PS. W przypadku pytań prosimy o kontakt z  Nauczycielami grup.

Zajęcia_Muchomorki.pdf

Zajęcia_Biedronki.pdf

Zajęcia_Biedronki_1.pdf

Zajęcia_Sloneczka .pdf