Komunikat dla Rodziców

dodano: 2020-05-14

DRODZY RODZICE !

W związku z planowanym wznowieniem działalności naszego przedszkola, prosimy  Państwa o zapoznanie się z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, które będą obowiązywały w naszym przedszkolu. Proszę kliknąć w link:

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa dla Przedszkola Publicznego nr 8  z Oddziałami Integracyjnymi  we Włocławku w związku z działalnością placówki  w czasie pandemii koronawirusa

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30 kwietnia 2020 roku dla przedszkoli [...]

Rodzice, którzy zamierzają przyprowadzać dzieci do przedszkola po wznowieniu działalności zobowiązani są do wypełnienia  poniższego oświadczenia, na podstawie, którego Komisja  zweryfikuje możliwość przyjęcia dziecka i stworzy listę dzieci, które będą od 25 maja 2020 roku uczęszczać do przedszkola. Podpisane Oświadczenia prosimy dostarczać mailowo (zeskanowane) przedszkole_nr8@wp.pl  lub osobiście do placówki z zachowaniem reżimu sanitarnego w godzinach 7.30 - 15.30. Oświadczenia proszę składać  najpóźniej do wtorku tj. 19 maja 2020 roku do godziny 15:00.

Pobierz Oświadczenie

O tym, czy  dziecko zostało zakwalifikowane do przedszkola po wznowieniu działalności  otrzymają Państwo informację telefonicznie do czwartku 21 maja 2020 do godziny 12.00.