Komunikat dla Rodziców

dodano: 2020-05-21

Uprzejmie informuję, że przerwa wakacyjna w Przedszkolu Publicznym Nr 8 jest od     01 do 31 sierpnia 2020 roku.

Wobec powyższego w tym miesiącu należy zapewnić opiekę dziecku, gdyż nie będzie funkcjonowało przedszkole zastępcze w związku z pandemią COVID - 19. W sierpniu 2020 roku przedszkole nie pracuje chodzi o to, aby  ograniczyć kontakt dzieci z różnych przedszkoli pomiędzy sobą i utrudnić tym samym rozprzestrzenianie się wirusa.

Nadal obowiązują wytyczne, obostrzenia i liczne rygory sanitarne nałożone przez Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwo Edukacji Narodowej aż do momentu odwołania.

Wanda Szczygielska