Informacja dla Rodziców - nadpłacone środki

dodano: 2020-06-01

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informuję, iż nadpłacone środki za pobyt dziecka oraz wyżywienie w miesiącu marcu 2020r. będą Państwu zwracane:

1. Dzieci aktualnie uczęszczające do przedszkola otrzymują zwrot podczas pobierania opłat za czerwiec tj. 8 - 9 czerwca,

2. Dzieci pozostające nadal w domu, otrzymują nadpłacone środki przelewem na indywidualne konto rodzica. W tym celu prosimy o dostarczenie wypełnionego wniosku (druk wniosku do pobrania poniżej) lub osobiście do sekretariatu przedszkola w nieprzekraczalnym terminie do 5 czerwca 2020r.

Nadpłacone środki za pobyt dziecka w przedszkolu

W.Szczygielska