Komunikat dla Rodziców

dodano: 2020-06-04

Drodzy Rodzice!

W związku ze zbliżającym się  okresem wakacyjnym (lipiec, sierpień ),                       a koniecznością zaplanowania działania przedszkola w tym okresie w czasie epidemii COVID-19 , uprzejmie proszę Państwa o wypełnienie i dostarczenie do 15 czerwca 2020 roku do godziny 12.00 następujących dokumentów:

1.    Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola w sezonie letnim - Pobierz Kartę,

2.  Zaświadczenia z zakładu pracy, że Rodzice nie mają urlopu wypoczynkowego w lipcu lub sierpniu (stosownie do miesiąca na który zapisali Państwo dziecko do PP nr 8),

3.   Oświadczenie  - Pobierz Oświadczenie

Powyższe dokumenty proszę dostarczać osobiście do placówki z zachowaniem reżimu sanitarnego w godzinach od 7.30 do 15.00.

Z poważaniem                                                                                              W. Szczygielska