Drodzy Rodzice 3 - latków

dodano: 2020-08-30

Drodzy Rodzice 3-latków!!!!

Uprzejmie informuję Państwa, iż od 01 września 2020 roku zapraszamy nowych Przedszkolaków.  Aby pomoc dzieciom w adaptacji prosimy o zapoznanie się z poniższymi publikacjami opracowanymi przez nauczyciela przedszkola Panią mgr Izabelę Słomczewską. Proszę także o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa dla Przedszkola Publicznego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku w związku z działalnością placówki  w czasie pandemii COVID-19 i wytycznymi GIS z dnia 25 sierpnia 2020 roku i jej bezwzględne przestrzeganie!!!!

Jednocześnie informuję, że przez pierwszy tydzień będziecie Państwo mogli wejść z dzieckiem do przedszkola od ulicy Targowej w maseczce i rękawiczkach z zachowaniem dystansu społecznego.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę Państwa o kontakt telefoniczny.

Pierwszy dzień w przedszkolu krok po kroku

Codzienny strój przedszkolaka

Dyrektor PP nr 8