Zawieszenie zajęć w przedszkolu

dodano: 2021-03-26

Drodzy Rodzice – ważny komunikat!!!

Zawieszenie działalności przedszkola  w terminie od 29 marca 2021 roku   do 09 kwietnia 2021 roku

W związku z trzecią falą pandemii COVID-19 w dniu 25 marca 2021 roku Rząd podjął decyzję  o zamknięciu żłobków i przedszkoli. Będą one zamknięte od soboty 27 marca 2021 roku do 9 kwietnia 2021 roku. Żłobki i przedszkola będą otwarte jedynie dla dzieci medyków oraz służb porządkowych. Rodzicom, którzy nie mogą skorzystać z opieki przedszkolnej przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy, który przysługuje w przypadku zamknięcia lub ograniczenia funkcjonowania placówek Rodzicom dzieci do 8 roku życia.

Nauczyciele naszego przedszkola będą pracowali zdalnie i będą przesyłali Państwu tygodniowe rozkłady zajęć i zabaw dla poszczególnych grup wiekowych na stronie internetowej www.przedszkole_nr8@wp.pl w zakładce Aktualności lub na podanych kontach mailowych poczty wp.pl dla poszczególnych grup wiekowych:

1.     Smerfy -  smerfy823@wp.pl

2.     Krasnale -  krasnale823@wp.pl

3.     Biedronki -  biedronki823@wp.pl

4.     Słoneczka -  promyk823@wp.pl

5.     Muchomorki -  muchomorek823@wp.pl

Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się znowu w przedszkolu!!!

Dbajmy  o nasze bezpieczeństwo!!!

W. Szczygielska