Slajd 01

Szanowni Państwo!

Rozpoczyna się rekrutacja dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi  informuje, iż Prezydent Miasta Włocławek Zarządzeniem Nr 8/2024 z dnia 16 stycznia 2024r. określił terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy do składania dokumentów do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych.
Zaś uchwałą Nr XXX/53/2017 Rada Miasta Włocławek z dnia 27 marca 2017r. określiła  kryteria obowiązujące na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego dla przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dla, których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Włocławek (Dz. Urz. Woj. Kuj-Pom. 2017.poz.1556).

Szanowni Rodzice !

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku, informuje, że od 1 marca 2024 roku do 8 marca 2024 roku następuje przyjmowanie deklaracji o pozostawieniu dziecka w naszym przedszkolu. Deklarację przekażą Państwu nauczyciele grup. Wypełnione deklaracje składamy w sekretariacie przedszkola.

Szanowni Rodzice !

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi we Włocławku, informuje, że od 11 marca 2024 roku do 29 marca 2024 roku rozpoczyna się nabór dzieci do naszego przedszkola w wieku 3,5,6 lat.

Niezbędne dokumenty, informacje oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie:

www.wloclawek.przedszkola.vnabor.pl

Serdecznie zapraszamy !!!